Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk

Shiloh Jolie-Pitt nikdy nebyla klasickou holčičkou. Nehrála si s panenkami, ale dávala přednost angličákům. Místo šatů s puntíky se oblékala do kožené bundy, pánských kalhot a volných mikin.

Americká média hovoří o tom, že už před nějakou dobou si Shiloh u rodiny a přátel vyžádala, aby jí říkali John. Nyní se Angelina rozhodla pro kompletní proměnu a Shiloh (13) má podstupovat hormonální terapii.

Už dlouhá léta je veřejnosti jasné, že Shiloh Jolie-Pitt není obyčejnou dívkou. Ba naopak se cítí víc jako chlapec a tomu uzpůsobuje svůj sestřih, styl oblékání i své chování.

Podle webu Gazeta.ru započala Shiloh hormonální terapii androgeny. Díky tomu se z ní začne pomalu, ale jistě stávat muž – přestane menstruovat, začne zarůstat a změní se jí hlas na hrubší. Terapie je však jen předzvěstí toho, co přijde dál, tedy operativní proměny.

Zdroj: https://www.extra.cz/z-dcery-angeliny-jolie-a-brada-pitta-se-stava-kluk-shiloh-13-ma-podstupovat-hormonalni-terapii?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *