Waleská policie mění uniformy, aby neurazila transgender komunitu

Ve snaze uklidnit transgender lobby, některé policejní síly ničí tradiční pánské a dámské uniformy. Waleské policejní síly zřídily „pracovní skupinu pro genderovou identitu“ (Gender Identity Working Group), aby byla přátelštější pro transsexuály – jako je například zajištění vazebních cel na policejních stanicích a na toaletách „genderově neutrální“ a škubání termínů jako policista a policistka.

V reakci na pracovní skupinu přešla policie Dyfed Powys ve Walesu na genderově neutrální oblečení, včetně unisexového klobouku a šálu. Dyfed Powys Police je teritoriální policejní složka odpovědná za dohled nad Carmarthenshire, Ceredigion a Pembrokeshire a jednotnou autoritou Powys ve Walesu.

„Bylo nás učeno, že mohou nastat situace, kdy praktiky a směrnice nepříznivě ovlivní naši trans-komunitu a jejich spolupráci s námi,“ uvedla generální ředitelka Dyfed Liane Jamesová.

Dyfed Powys Police provádí 18 změn týkajících se obav transgender lidí, kteří byli „nepříznivě ovlivněni“ předchozí policejní politikou.

V jiném případě politicky korektních změn, které mají upokojit genderovou rozmanitost, Northamptonshire Police nyní nosí americké kšiltovky, o kterých věří, že povzbudí transgenderové rekruty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *