Univerzita ve Splitu uděluje studentům, kteří se prohlašují za LGBT, 200 EUR

Chorvatská konzervativní strana vydala prohlášení týkající se vyhlášení výběrového řízení ze strany univerzity ve Splitu pod názvem „Erasmus + studentská mobilita za účelem studia v akademickém roce 2020/2021“, které zaručuje všem studentům, kteří se prohlašují, že jsou májí homosexuální, bisexuální nebo transsexuální orientace, kapesné 200, 00 € za měsíc.

Marijan Pavlicek, prezident Chorvatské konzervativní strany a zástupce chorvatských panovníků, uvedl: „Poslední soutěž zveřejněná na stránkách Splitské univerzity je důkazem politiky, která byla realizována za poslední 4 roky pod taktovkou Andreja Plenkoviče, a tedy ministra HNS, který se těší ochraně její koalice. partneři navzdory nesčetným a pokračujícím chybám, které vycházejí z ministerstva vědy a vzdělávání.

Dále se domníváme, že takové nabídky podléhají manipulaci, z níž budou mít prospěch jen malí, ale řekli by, že nejhlasitější část chorvatské civilní scény se snaží cenzurovat konzervativní suverénní politiky s penězi daňových poplatníků pod ochranou politické korektnosti.

Tato soutěž je důsledkem neoliberálních politik Andreja Plenkoviče a jeho koaličních partnerů HNS, SDSS a různých levicových liberálních čipů, které ze dne na den vedou chorvatskou společnost do propasti politické korektnosti, která umožňuje hlasité menšině daleko větší práva než tichá většina.

Stejně jako vládnoucí většina se pokusila změnit kořen chorvatské společnosti a distancovat ji od křesťanských a tradičních hodnot, nebude úspěšná. “

Po oznámení tiskové zprávy HKS Univerzita Split výslovně upravila napadený článek soutěže a původní dokument na svých stránkách, ale zůstala aktivní na jejich hostování. Obě verze najdete na uvedených odkazech.

Pavel Koller

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *