Rodiče znásilňovali chlapce, aby jej ochránili před homosexualitou

Ve věku Danielových 11 let otec usoudil, že jeho chování má homosexuální znaky. A proto se rozhodl zavést výchovu k heterosexualitě. Nejlepší podle otce bylo učit již od dětství chlapce heterosexuální praktiky. A tím začalo chlapcovi peklo.

Když byla ve sprše nevlastní matka nahá, nutili chlapce, aby se dotýkal jejích prsou a líbal je. Potom sledovali společně porno. Během toho žena obvykle Daniela znásilnila.

Podobné zacházení s chlapce trvalo dlouhých 5 let. Do doby než mu bylo 16 let. Prokázáno bylo 10 sexuálních aktů. Je pravděpodobné, že jich bylo mnohem více. V té době se otec se svou partnerkou rozešel a znásilňování přestalo.

Otec své chování odůvodňoval, jako projevy lásky. Syn měl dle něj „gay gesta“ a jemné chování. Proto se ho rozhodl vést jej správnou cestou a před homosexualitou ho uchránit. „Táta měl za úkol mě chránit. Místo toho ukradli moji nevinnost a zničili dětství. Nikdy to nedokážu překonat. Sexualizovali mě v tak raném věku, že sex a fyzická přitažlivost pro mě dnes nic neznamenají. Vlastně ani nevím, jestli mě přitahují muži nebo ženy,“ prohlásil u soudu Daniel.

Annette Breakspearová byla odsouzena na 8 let vězení, její bývalý partner a Danielův otec Richard na 5 let vězení.

Juraj Nemčík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *