Aktivistka tvrdí, že společnost nutí zranitelné ženy, aby se stávaly muži

Někteří transgenderisté jsou nespokojeni se svou přeměnou v jedince opačného pohlaví. Postupují proto operace, které z nich opětovně učiní muže či ženy.

Podle osmadvacetileté Charlie Evansové, která založila poradní skupinu pro takzvané detransitionery, tedy detransformující se transgenderisty, existují „stovky“ lidí, kteří litují svého unáhleného rozhodnutí a usilují o návrat k původnímu pohlaví.

Evansová, která sama byla původně ženou, pak mužem a nakonec podstoupila přeměnu zpět na ženu, řekla BBC, že „většina“ z těchto lidí je přitahována stejným pohlavím. „Většina z nás se identifikuje buď jako lesbičky nebo bisexuálky a mnohé z nás jsou autistky.“

Aktivistka obviňuje organizace a instituce poskytující možnost přeměny na jedince opačného pohlaví z „utlačování žen“. Tvrdí, že nutí zranitelné ženy, z nichž mnohé se potýkají s psychickými problémy, aby nenáviděly svá původní těla, a pomocí hormonů a operací se je snaží změnit na něco, čím ve skutečnosti nejsou.

Více ZDE: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/transgenderismus-operace-plastika-zena-muz-premena.A191129_155626_zahranicni_jhr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *