Vegani odsoudili veterinářů, nebot’ ni nechali vyfotit nahy a intimní partie si zakrýváli ovcemi

Britští studenti zvěrolékařství se svlékli pro účely charitativního kalendáře. Intimní partie si ovšem zakryli ovcemi obrácenými břichem nahoru a na sociálních sítích za to schytali ostrou kritiku od veganů bojujících za práva zvířat. 

Samotná nahota kontroverzi nevyvolala. Skutečnost, že studenti pro své účely zneužili zvířata, ovšem rozčílila vegany, kteří autory kalendáře zahrnuli negativními reakcemi a osobními výhrůžkami na sociálních sítích. 

Britská asociace zvěrolékařů pečujících o dobytek se na druhou stranu studentů zastala. “Způsob, jakým studenti na fotografii ovce drží, odpovídá standardnímu zacházení a zvířatům při něm nehrozí žádná bolest ani poranění,” uvedla organizace. To zároveň zdůraznilo, že vegany pohoršila pouze fotka s hospodářskými zvířaty a například snímek nahých hasičů s kočkami, který se v kalendáři také nacházel, jim vůbec nevadil. 

VÍCE ZDE: https://magazin.aktualne.cz/studenti-zverolekarstvi-si-poridili-nahe-fotky-s-ovcemi-vega/r~57ca38ce09eb11eaac60ac1f6b220ee8/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *