Průzkum klimatu vydal varování: může totiž obsahovat „anatomická jména částí těla“

Průzkum klimatu, distribuovaný na několika hlavních amerických univerzitách, obsahoval varování pro studenty, že některé z otázek by obsahovaly „anatomická jména částí těla“, protože … číst tato slova by mohlo být traumatizující?

“VAROVÁNÍ: Některé z otázek v tomto průzkumu používají výslovný jazyk, včetně anatomických názvů částí těla a specifického chování při sexuálních situacích,” uvádí průzkum.

„Telefonní čísla střediska nápovědy pro podporu studentů budou k dispozici na každé stránce průzkumu, pokud je budete potřebovat,“ pokračuje. Telefonní číslo pro studenta, aby mohl požádat psychologa o pomoc, protože četl jméno části těla?

Ano. „Anatomická jména“ částí těla – slova, která děti slyší v biologii na střední škole a sexuální výchově – jsou zjevně tak nebezpečná, že se od dospělých vysokoškoláků nedá očekávat, že si je budou moci přečíst bez varování. Je zázrak, že přežili ze sedmé třídy naživu.

Varianty průzkumu obsahujícího toto varování byly distribuovány na školách jako University of Michigan a University of Chicago.

Průzkum kladl studentům otázky, včetně toho, zda se stali oběťmi znásilnění, nuceného líbání nebo zda si někdy museli přečíst příspěvky svých spolužáků s „urážlivými sexuálními vtipy“ na sociálních médiích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *