Nigerijský fotbalista přišel o práci poté, co otěhotnil dceru prezidenta klubu

Nigerijský fotbalista ve slovinském klubu byl propuštěn šest měsíců poté, co se připojil k týmu, aby otěhotnil dceru prezidenta klubu.

Hráč se nyní vrátil do Nigérie, protože se obával veřejného mínění ve Slovinsku a zvažuje kontaktování FIFA, aby zaregistroval formální stížnost poté, co byl propuštěn pro osobní záležitost. Napsal toto veřejné prohlášení:

Klub zjistil (že moje přítelkyně byla těhotná) a svolal mě na schůzku. Dostal jsem se tam a přiznal jsem, že jsem zodpovědný za těhotenství a bylo mi řečeno, abych zůstal doma a nebyl viděn kolem klubových prostor, dokud nedostanu pokyn k návratu. O týden později mě zavolali do kanceláře a řekli mi, že můj agent byl informován o plánech ukončit svou smlouvu pro hrubé pochybení a nedisciplinovanost. Teď nevím, co se s ní a dítětem stane, když jsem zpátky v Nigérii. Přinutili ji, aby mě zablokovali na všech platformách sociálních médií, takže jsme nekomunikovali. Těch pár přátel, které jsem v klubu dělal, se také bojí, že se mnou o ní promluví, očividně nechtějí s týmem narazit na potíže. Právě jsem zmatený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *