Gregg Braden poprvé v Praze!

Gregg Braden je americký, mezinárodně proslulý a respektovaný průkopník propojení vědy, duchovna a osobního lidského potenciálu. Gregg Braden je také vynikající řečník, který vystoupil v desítkách televizních a rozhlasových pořadů po celém světě. Je autorem významných knih, které New York Times zařadil opakovaně zařazuje mezi nejprodávanější. O jejich jedinečnosti svědčí i fakt, že byly přeloženy do 27 jazyků a vydány ve 30 zemích sěta.

Braden více než pětadvacet let pátrá ve vysokohorských vesnicích, vzdálených opatstvích, klášterech a zapomenutých textech po zapomenutých tajemstvích. Ptá se, jak naše myšlenky a přesvědčení ovlivňují naši skutečnost?

Zároveň nabízí návod, jak se vymanit z pout starých, omezujících názorů. Impulzy našich myšlenek se šíří jako vlny na vodě a přinášejí buď zdraví, hojnost a spokojenost, anebo nemoci, nedostatek a utrpení. Myšlenky ale můžeme směrovat tak, aby nás vedly k tomu, co si zvolíme. V tomto vesmíru, kde se vše od atomů a buněk mění podle toho, čemu věříme, jsou naše možnosti omezeny pouze tím, jak o sobě smýšlíme. Řeč, které vesmír rozumí, totiž vůbec není stvořena slovy. Mluvíme k němu pocity. A odpovědí jsou splněná přání, radost a hluboký vnitřní mír…

Celodenní seminář Gregga Bradena, kterým bude provázet Jaroslav Dušek, se uskuteční v sobotu 18.04.2020 v TOP Hotelu v Praze. Prodej vstupenek byl právě dnes zahájen.

Bližší informace a prodej vstupenek: https://bit.ly/GreggBradenRC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *